MİSYON

İş ortaklarımızın memnuniyetini temel esas alarak, hayvancılık sektörünün ihtiyaç duyduğu yem ve türevlerini yüksek kaliteli ürünler ve en ekonomik fiyatlarla, gerçek zamanlıolarak, avantajlı finansman yönetimi çerçevesinde temin etmektir.

VİZYON

İş ortaklarımızla uzun vadeli kazan-kazan üzerine kurulu sürdürülebilir ilişkiler geliştirmek, bölgesel pazar liderliğine ulaşmak, dünya yem sektöründeki inovatif gelişmeleri tam zamanlı takip etmek ve üreticilerimizle buluşturmak, bölge ihtiyaçlarını karşılayacak sanayi tesislerini şehrimize kazandırmaktır.

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız;

Temelleri 1992 yılında atılan, 2009’dan günümüze Zayimoğlu çatısı altında faaliyet gösteren kurumumuz, engin bilgi birikimi ve güçlü kurum kültürü ile bugüne dek samimi ve sürdürülebilir projelere imza atıp, ülkemize ve insanımıza daha çağdaş, daha kazançlı ve daha güvenilir bir çalışma ortamı hazırlama çabasında olmuştur.

Sektörel iş başlıklarımıza baktığımızda;

Küçükbaş hayvancılık alanında rol model yatırımlar yapıyoruz.

Küçükbaş besleme ve ekipmanlar alanında modernitenin gerekliliklerini sektöre taşıyoruz.

Küçükbaş hayvansal işletmeler inşasında büyük projelere imza atıyoruz.

Küçükbaş işletme yönetimi konusunda standartlar oluşturuyor, sektöre yön veriyoruz.

Küçükbaş sektörünü örgütlüyor, alandaki her tür sivil toplum oluşumuna destek oluyoruz.

Ham deri konusunda üç kıtada iş yapabilen önemli bir tedarikçi konumundayız.

Anti bakteriyel, sağlıklı ve hijyenik, Erzincan Tulum Peynirine özel her ebatta tulum üretiyoruz.

Yün ve kaşmir konusunda sektörel boşluğu dolduruyoruz.

Bitkisel yağ üretimi üzerine uluslararası işbirlikleri kuruyoruz.

Dış ticaret tecrübelerimizi artırarak katma değerli ürünlerin ihraç ve ithalatında uzmanlaşıyoruz.

Birçok şirket yaşlandıkça dinamizmini kaybeder oysa yenilikçi ve yaratıcı düşünce yapısına sahip kurumumuz yıllar ilerledikçe gençleşiyor.  İşinin en iyisi profesyonelleri yönetim çatısında harmanlayabilen kurumumuz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, yalın organizasyonu, güçlü mali yapısı ile faaliyet gösterdiği iş kollarında örnek olarak gösterilmektedir.

İş kollarımız açısından kaydetmekte olduğumuz dengeli ve çok yönlü gelişme, mali bünyemizin güçlenmesini sağlayarak önümüzdeki yıllarda kurumumuzun ayrıcalıklı duruşunu daha da ileriye taşıyacaktır.  Bu yolda attığımız doğru adımlar, üretime ve inovasyon verdiğimiz önem, doğru, şeffaf ve etik standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımızla birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle başarımızı sürdürüyoruz. Kârlı, verimli ve üretken bir şirket olarak daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yenilikçilik “sürdürülebilir başarı” için temel anahtardır. Bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır. İçinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda üretimimizle, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle, müşterilerimize, çalışanlarımıza, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Zayimoğlu ailesi olarak geleceğe umutla bakıyoruz.

Tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

Uğur ERASLAN
Yönetim Kurulu Başkanı